Imperial Riding koulusatulahuopa, poni
Tyylikäs Imperial Riding koulusatulahuopa valkoisena poni koossa, välttämätön kisavaruste, jossa on kaksikerroksiset vastinhihnat ja satulavyölenkit.
Tyylikäs Imperial Riding koulusatulahuopa valkoisena poni koossa, välttämätön kisavaruste, jossa on kaksikerroksiset vastinhihnat ja satulavyölenkit.
Kivah-koulusatulahuopa on anatomisesti muotoiltu, ja siinä on lisävahvike satulavyölenkkien yläpuolella. Sopii brodeerattavaksi. Tekniset tiedot: Päällikangas: 100 % puuvillaa Vuori: 100 % polyesteriä Anatomisesti muotoiltu Kivah-koulusatulahuopa Sisältää pyöristetyn pehmusteen satulavyölenkkien yläpuolella lisävahvikkeena Soveltuu brodeerattavaksi Varustettu lyhyillä, tarranauhalla kiinnitettävillä D-rengashihnoilla Varustettu tarranauhakiinnitteisillä vastinhihnalenkeillä Konepesu 30 asteessa. Pese satulahuopa nurinpäin käännettynä pesupussissa. Vältä huuhteluaineen käyttöä; ei rumpukuivausta. Muotoile satulahuopa oikeaan muotoonsa ennen kuivumaan ripustamista.
Shetland kokoinen valkoinen yleiskäyttöinen satulahuopa, sopii myös esteratsastukseen Klassinen ulkonäkö Anatomisesti muotoiltu selkäosa Ei liian paksu, sopii kaikkiin vuodenaikoihin Pyöreä pehmuste satulavyön yläpuolella lisävahvikkeeksi Ei logoa Lyhyet D-rengashihnat tarranauhakiinnityksellä Satulavyöt tarranauhakiinnityksellä
Valkoinen yleissatulahuopa cob koossa, kauniisti avoimeksi leikattu sydämen muotoinen aukko huovan vasemmassa alakulmassa, josta hevosen karva näkyy hauskasti.
Shettis ja poni koon koon valkoinen anatomisesti muotoiltu yleissatulahuopa jossa tekninen sisäpuoli.
Valkoisessa yleishuovassa on kauniit tikkaukset ja helmikoristenauha. Materiaali on 80% polyester ja 20% puuvillaa. Tekninen sisäpuoli quick dry materiaalia.
Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä strassikivillä kolmessa rivissä. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympärille. Koot poni & full
Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä strassikivillä kolmessa rivissä. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympärille. Koko full
Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä strassikivillä, reunoilla pienet ja keskellä isompi kimalteleva kivi. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympärille. Koot poni & full
Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä 3-rivinen satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä strassikivillä. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympärille.
Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä ja ruusukullan värisillä strassikivillä. Sopii upeasti muihin rosegold varusteisiin. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympäri.
Valkoinen satiinipintainen anatomisesti muotoiltu koulusatulahuopa jossa ruusukullanvärinen koristenauha ja H-logo, tekninen kosteutta hylkivä sisäpuoli.
Valkoinen, anatomisesti muotoiltu koulusatulahuopa hyvällä säkätilalla ylellisestä satiinimateriaalista, kimallusreunus ja tekninen nopeasti kuivuva ja kosteutta hylkivä sisäpuoli. Ei logoa/merkkiä kummallakaan puolella = sopii kisahuovaksi. Tarjushinta 29,95€
Tämä upea valkoinen estehuopa on valmistettu satiinisesta kankaasta, joka antaa kauniin ilmeen. Huopa on todella ainutlaatuinen pienillä tikattuilla SD -logoilla. SD Desing on tunnettu glitteristä ja kimalluksesta ja tässä huovassa on 2 reunusta upeinta ja kimaltelevaa glitter -kangasta! Sisäpuoli on valmistettu ainutlaatuisesta Quick Dry -materiaalista, joka tekee satulapehmusteesta sekä hengittävän että hikeä ja lämpöä siirtävän. Huovan muoto on ainutlaatuinen SD -muoto. ja satiinimainen kangas on likaa hylkivä. Klassinen ja tyylikäs SD -logo vasemmalla puolella. Käsinpesu tai enintään 30 asteen pesu ilman linkousta. Pese huopa nurinpäin mieluiten pesupussissa, jotta koristeet/merkki pysyvät hyvässä kunnossa. Venytä kevyesti pesun jälkeen ja ripusta kuivumaan.
HKM satulahuopa Suomi on saatavana sekä kouluhuopana, että yleis-/estehuopana. Topattu satulahuopa on helppohoitoista materiaalia. Materiaali: 100% polyesteria Pesu: 30c, rumpukuivaus vain matalassa lämpötilassa. Koko : Full