SATULAHUOVAT & KORVAHUPUT

QHP valkoinen yleishuopa, shetland

Shetland kokoinen valkoinen yleiskäyttöinen satulahuopa, sopii myös esteratsastukseen Klassinen ulkonäkö Anatomisesti muotoiltu selkäosa Ei liian paksu, sopii kaikkiin vuodenaikoihin Pyöreä pehmuste satulavyön yläpuolella lisävahvikkeeksi Ei logoa Lyhyet D-rengashihnat tarranauhakiinnityksellä Satulavyöt tarranauhakiinnityksellä

29,95 €

QHP satulakoru Strass, poni & full

Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä strassikivillä kolmessa rivissä. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympärille. Koot poni & full

16,95 €

QHP satulakoru Silver, poni & full

Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä strassikivillä, reunoilla pienet ja keskellä isompi kimalteleva kivi. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympärille. Koot poni & full

16,95 €

QHP satulakoru Brittany, full

Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä 3-rivinen satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä strassikivillä. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympärille.

16,95 €

QHP rosegold satulakoru Rosegold, full

Koristele satulaasi pienellä blingillä! Tämä satulakoru on koristeltu hopeanvärisillä ja ruusukullan värisillä strassikivillä. Sopii upeasti muihin rosegold varusteisiin. Koru voidaan helposti kiinnittää joustavilla silmukoilla satulan vastinhihnojen ympäri.

16,95 €

Harry`s Horse koulusatulahuopa, full

Valkoinen, anatomisesti muotoiltu koulusatulahuopa hyvällä säkätilalla ylellisestä satiinimateriaalista, kimallusreunus ja tekninen nopeasti kuivuva ja kosteutta hylkivä sisäpuoli. Ei logoa/merkkiä kummallakaan puolella = sopii kisahuovaksi. Tarjushinta 29,95€

29,95 €

SD Design estesatulahuopa, full

Tämä upea valkoinen estehuopa on valmistettu satiinisesta kankaasta, joka antaa kauniin ilmeen. Huopa on todella ainutlaatuinen pienillä tikattuilla SD -logoilla. SD Desing on tunnettu glitteristä ja kimalluksesta ja tässä huovassa on 2 reunusta upeinta ja kimaltelevaa glitter -kangasta! Sisäpuoli on valmistettu ainutlaatuisesta Quick Dry -materiaalista, joka tekee satulapehmusteesta sekä hengittävän että hikeä ja lämpöä siirtävän. Huovan muoto on ainutlaatuinen SD -muoto. ja  satiinimainen kangas on likaa hylkivä. Klassinen ja tyylikäs SD -logo vasemmalla puolella. Käsinpesu tai enintään 30 asteen pesu ilman linkousta. Pese huopa nurinpäin mieluiten pesupussissa, jotta koristeet/merkki pysyvät hyvässä kunnossa. Venytä kevyesti pesun jälkeen ja ripusta kuivumaan.

79,95 €

SD Design estesatulahuopa, Full

Kiiltoa ja kimallusta! SD Designin Hollywood Glamorous -kokoelman huopa kiinnittää katseet! Satulahuovassa on glitterillä täytetty paneeli. Paneelin vasemmalla puolella on metallilogo. Kuvat eivät tee oikeutta tälle kauniille huovalle! Huopa ei ole vain koristeltu, vaan se on huippulaadukas. Se tehty teknisestä kankaasta ja muotoiluun on kiinnitetty erityistä huomiota. Sisäpuoli on valmistettu pehmeästä ja ainutlaatuisesta High IQ Cool Comfort -kankaasta, joka kuljettaa hikeä ja lämpöä. Satulahuovan muoto on anatominen ja se pysyy paikallaan ratsastuksen aikana eikä aiheuta painetta säkään. Kiinnitys tarralla. Pesu 30 asteessa väärinpäin, älä linkoa ja venytä huopaa pesun jälkeen.

79,95 €